ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

دسترسی های دیگر

دستگاه کارتخوان (سایمان پوز)

امروزه با توجه به گسترش پرداخت‌های الکترونیکی، سیار بودن بعضی از مشاغل، احتمال سرقت و … مردم دیگر پول نقد حمل نمی‌کنند. یکی از راه‌های انتقال عملیات بانکی با سامانه شتاب و پرداخت وجه، کارتخوان‌های سیار بانکی هستند. اوایل برای تهیه یکی از این دستگاه‌ها باید از طریق بانک‌ها اقدام می‌کردید و با تکمیل فرم‌های مربوطه و ارسال مدارک در صف دریافت یک دستگاه کارتخوان قرار می‌گرفتید. کمبود دستگاه و هزینه بالایی که این کارتخوان‌ها بر روی دست بانک‌ها می‌گذارند بعضی از شرکت‌های PSP را بر آن داشته که کارتخوان‌های وارداتی را نه به صورت امانی بلکه به صورت تملیکی (مالکیت قطعی) و با شرایط ساده‌تر در اختیار پذیرندگان قرار دهند. در نهایت استقبال خوب پذیرندگان باعث شکل‌گیری کسب و کارهای خرید و فروش کارتخوان سیار شد.

جدای از موارد بالا، خرید اینگونه کارتخوان‌های سیار برای پذیرندگان و بانک‌ها محاسن بی‌شماری به ارمغان آورده که به بعضی از آنها اشاره می کنیم:

  • قیمت رقابتی مابین شرکت‌های فروشنده.
  • سرعت بالای دریافت کارتخوان سیار خریداری شده نسبت به دریافت آنها از شعب بانک.
  • خدمات پس از فروش خوب شرکت‌های معتبر و تعمیر و پشتیبانی آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن.
  • کارتخوان‌های سیار تملیکی شرایط فیزیکی بهتری نسبت به کارتخوان‌های بانک‌ها دارند چون عمدتاً سرویس شده و با ظاهری نسبتاً نو بدست مشتری می‌رسند اما کارت‌خوان‌های بانک‌ها کارکرد بالایی داشته و چند دست چرخیده‌اند تا به دست شما برسند.

فناوری اطلاعات سایمان دیتا با توجه به سابقه فعالیتی که در این زمینه دارد شرایطی را فراهم ساخته تا پذیرندگان بتوانند از طریق وب‌سایت این مجموعه به راحتی دستگاه کارتخوان سیار مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایند. همچنین فرم‌های ثبت‌نام و قرارداد شرکت‌های PSP نیز جهت سهولت دسترسی بصورت فایل آماده دانلود می‌باشد. کلیه عملیات خرید تا ثبت در سامانه شاپرک توسط سایمان‌پوز انجام و دستگاه آماده به کار تحویل پذیرنده خواهد شد.

آخرین محصولات دستگاه کارتخوان

آخرین مطالب آموزشی دستگاه‌های کارتخوان

مقایسه