ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

دسترسی های دیگر

درخواست کارشناس مبین‌نت

فرم درخواست کارشناس

  • همراه با پسوند/پیشوند
  • مثال: 09146660041
  • مثال: 04133366611
  • 0 تومان

موارد مهم:

لطفا قبل از تکمیل فرم موارد زیر را مطالعه نمایید:

1- لطفا برای تسریع در انجام خدمات کارشناسی فرم را با دقت و کامل تکمیل فرمایید.

2- اعزام کارشناس به محل فعلا فقط در شهر تبریز امکانپذیر است.

3- هزینه خدمات کارشناسی بعد انتخاب گزینه “موضوع خدمات” در فرم به شما نمایش داده خواهد شد.

4- اگر مودم هواوی B612 مبین‌نت با پوشش TD-LTE خریداری کرده‌اید و به دلایلی اعم از سیگنال‌دهی ضعیف، محدودیت پوشش دهی و … قصد فعالسازی پوشش سراسری را دارید از بخش موضوع خدمات گزینه “بررسی سیگنال دهی (تلفنی)” را انتخاب نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در این زمینه مشاوره و راهنمایی‌های لازم را انجام دهند.

5- زمان اعزام کارشناس به محل بسته به نوع خدمات و محل شما ممکن است تا دو روز طول بکشد.

6- چنانچه بعد از ثبت درخواست، قصد انصراف داشتید مبلغ پرداختی با کسر کارمزد 10 درصدی تا 72 ساعت به کارت بانکی پرداخت کننده برگشت داده خواهد شد. برای این منظور فرم “انصراف از اعزام کارشناس” را تکمیل نمایید.

7- کارشناس اعزامی سایمان آی تی هیچ ارتباطی با کارشناسان اعزامی از سوی شرکت محترم مبین‌نت ندارد و برای پیگیری‌های خود می‌بایست با خود مجموعه سایمان آی تی تماس حاصل نمایید.

8- عنایت داشته باشید که ما برای تسریع در حل مشکلات اینترنت و کاستن از رفت و آمدهای شما این خدمات را فراهم نموده‌ایم و مبلغی که بابت این خدمات از شما دریافت می‌شود بعنوان هزینه ایاب‌ذهاب و برخی هزینه‌های جاری می‌باشد.

9- شما مشترک گرامی می‌توانید از سراسر کشور برای پاسخ دهی به سوالات خود با ما تماس حاصل نمایید.

10- هزینه مشاوره و حل مشکلات تلفنی رایگان می‌باشد. بلکه توانسته باشیم سهمی در خدمت به شما عزیزان و کاهش رفت و آمدهای غیرضروری داشته باشیم.

مقایسه