ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

دسترسی های دیگر

درباره سایمان‌آی‌تی

هر آنچه باید در مورد ما بدانید

تاریخچه ما

فروشگاه سایمان‌آی‌تی یکی از زیرمجموعه‌های فناوری اطلاعات سایمان‌دیتا است. مجموعه سایمان‌دیتا در سال 1389 با هدف آموزش برنامه‌نویسی و تحلیل بردهای الکترونیکی تاسیس شد و در ابتدا با یک نفر فعالیت خود را آغاز کرد. یک سال بعد در سال 1390 بخش طراحی و تحلیل نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل به فعالیت‌های مجموعه اضافه گردید و در مدت یک سال با توجه به رشد فوق‌العاده، 9 نفر همکار دیگر به تیم کاری اضافه شدند.

درباره ما

در سال 1393 تصمیم بر آن شد که به آموزش و برنامه‌نویسی در زمینه الکترونیک پایان داده شود و تیم کاری روی برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزارهای تحت وب و اپلیکیشن موبایل تمرکز داشته باشند. پس از گذشت چند سال (در سال 1396) فروش و خدمات پشتیبانی محصولات دیجیتالی از قبیل مودم و تجهیزات جانبی شبکه، قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر، صندوق‌های فروشگاهی و … نیز به مجموعه فعالیت‌ها اضافه شد. طی این سال‌ها با الطاف الهی و نیز دلگرمی مشتریان گرانقدر، فناوری اطلاعات سایمان‌دیتا توانست با تمام قدرت به کار خود ادامه داده و موانع را هموار سازد. همه ما می‌دانیم که توسعه اینترنت باعث دگرگون سازی روش‌های خرید و فروش شده است. منافع موجود در خرید اینترنتی روزانه عده زیادی را به تجربه آن و تغییر الگوهای خرید ترغیب می‌کند. اکثر مردم این روش را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‌بینند. بی‌شک زندگی امروزی، روش‌های نو و لذت‌بخش‌تری را می‌طلبد. زیرا هوشمندی انسان باعث می‌شود با تغییر در الگوهای قدیمی زندگی، امروزی‌تر و هوشمندانه‌تر زندگی کنند.

در همین راستا گروه فناوری اطلاعات سایمان‌دیتا با توجه به نیازی که در این بخش از فعالیت خود احساس می‌کرد تصمیم به راه‌اندازی فروشگاه خود نمود. در فروشگاه سایمان‌آی‌تی خدماتی همچون فروش و بررسی تخصصی محصولات، آموزش و اطلاع‌رسانی در زمینه تکنولوژی، خدمات پشتیبانی از سرویس‌های اینترنتی و برخی دیگر از این دسته خدمات ارائه خواهد شد. ایمان داریم باز هم با عنایات خداوند و لطف بیکران شما مشتریان عزیز که همیشه در کنار ما بودید، می‌توانیم با توان بیشتری به مسیر خود ادامه دهیم. به بودن در کنار شما افتخار می‌کنیم و از اعتمادتان سپاسگذاریم.

خدمات و فعالیت های ما

هرآنچه نیاز بود را یکجا جمع کردیم تا به نتیجه برسید

مبین‌نت

خدمات پشتیبانی مبین‌نت، اعزام کارشناس فنی، مشاوره خرید و راه‌اندازی سرویس و ...

کارتخوان سیار

فروش دستگاه‌های پوز سیار، خدمات گارانتی و پشتیبانی فنی، ثبت‌نام و فعالسازی دستگاه

فروشگاه کالا

فروش انواع مودم ADSL و 4G سیمکارتی، محصولات مبین‌نت، کالاهای دیجیتال

مطالب آموزشی

اطلاع رسانی و آموزش در زمینه تکنولوژی، تولید محتوای با کیفیت و مفید

چرا ما؟

ارسال سریع سفارشات

نمایندگی مجاز فروش

ضمانت بازگشت وجه

پشتیبانی 7/24 وب‌سایت

اعزام کارشناس فنی

مشاوره قبل از خرید

آموزش‌های رایگان

دارای گواهینامه امنیتی

با ما در تماس باشید

ما تمام سوالات شما را پاسخ خواهیم داد تا آسوده خاطر خرید کنید

مقایسه